Szkolenie Zarządu Kujawsko-Pomorskiego

W pięknych widokach Gór Stołowych w miejscowości Gliczarów Górny w dniach 21-24. 06.2017r.  odbyło się szkolenie Zarządu Kujawsko-Pomorskiego. W szkoleniu uczestniczyła Przewodnicząca Federacji Teresa Pszczółka i Radca Prawny Federacji Marcin Sokalski.

Przybyłych Związkowców uroczyście powitał Przewodniczący Zarządu Leszek Nowosadko.
Podczas spotkania Zarząd Kujawsko-Pomorski wręczył medale okolicznościowe koleżankom i kolegom odchodzącym na emeryturę. Federacja w ramach podziękowań przyszłym zasłużonym emerytom wręczyła listy gratulacyjne i pamiątkowe albumy.

W skład osób uhonorowanych wchodzą:

– Andrzej Aniołczyk,

– Barbara Drzewucka,

– Elżbieta i Kazimierz Graszk,

– Henryk Ligenza,

Po uroczystości w imieniu uhonorowanych emerytów głos zabrał kolega Andrzej Aniołczyk, który podziękował wszystkim koleżankom i kolegom za pamięć.

Następnego dnia odbyło się spotkanie z Przewodniczącą i Radcą Prawnym. Pani Przewodnicząca przedstawiła nam co dzieje się w chwili obecnej w Federacji i naszych ośrodkach, oraz o planach na przyszłość. Podczas spotkania w kierunku naszego prawnika padło wiele pytań o sytuacjach w danych firmach i stosunkach pracodawca- związkowcy. Po udzieleniu wszelakich informacji Przewodniczący Leszek Nowasadko podziękował wszystkim za przybycie.

 

Przewodniczący

Leszek Nowosadko